logo Správa dárkových seznamů

Ochrana osobních údajů - Darkodrom.cz

Úvodní prohlášení

Co se týče osobnich údajů, postupujeme plně v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a dalšími souvisejícími právními předpisy. Přístupem a užitím portálu darkodrom.cz vyjadřuje uživatel svůj souhlas s postupy získávání a použití informací, jak je popsáno v tomto dokumentu.

Získávání informací - druhy informací

Pokud se na darkodrom.cz registrujete / přihlašujete přes facebook, jedná se o takové informace, které umožní poskytnout facebook třetí straně. Jsou to především email, jméno(nick), datum narození a fotografii.

Pokud se registrujete / přihlašujete pomocí emailu, jedná se o informace, které vyžadujeme pro registraci a to je email, jméno(nick) a heslo.

Při registraci / přihlášení, ale také při samotném užívání portálu darkodrom.cz pak můžeme zaznamenávat IP adresu počítače, ze kterého na darkodrom.cz přistupujete, datum a čas jednotlivých operací na webu.

Způsob a účel použití informací

Informace, které o Vás získáme používáním portálu darkodrom.cz užíváme používáme pro služby, které poskytujeme Vám nebo Vašim blízkým. Mezi takové služby například patří možnost se registrovat / přihlásit, pozvat své blízké a sdílet s nimi své dárkové seznamy, získávat pravidelně zajímavé informace a novinky apod.

Všechny Vaše informace, které nám poskytnete, samozřejmě zůstávají ve Vašem vlastnictví. Nám pouze umožňujete tyto informace používat ke zlepšení služeb a funkcí portálu Darkodrom.cz.

Se všemi Vašimi údaji zacházíme citlivě a poskytujeme je jen takovým způsobem, který neodporuje právní úpravě ČR a dobrým mravům.